preloader
شیراز - خیابان زند بین بیست متری و فلسطین ساختمان زند طبقه سوم کلینیک دکتر بیژن ربیعی

جزییات بلاگ

1 آذر 1396
1
لیفتینگ

مینی فیس لیفت

در مینی لیفت صورت، لیفت یا بالا کشیدن صورت به روش راحت و کم تهاجمی انجام می شود. عمل مینی لیفت صورت در مقایسه با لیفت کامل هزینه ی کم تری دارد. با این روش چهره ی فرد زیبا تر شده و ظاهر بهتری پیدا خواهد کرد.

مینی لیفت صورت در از بین بردن افتادگی های پوست و خطوط چهره موثر است. از همه مهم تر این که این روش تحت بیهوشی انجام نمی شود. اسکار کم تری تشکیل شده و دوره ی بهبودی هم بسیار کوتاه تر از روش لیفت کامل صورت است. عمل مینی لیفت صورت شکل صورت را تغییر داده و ظاهری طبیعی ایجاد می کند.

در ابتدای عمل، جراح برش های بسیار کوچکی در نواحی خط رویش مو یا داخل دهان ایجاد می کند. خطرها و عوارض ناشی از عمل مینی لیفت صورت در مقایسه با لیفت کامل صورت بسیار کم تر است. برخی از متخصصان معتقدند که عمل مینی لیفت صورت را می توان پیش از افتادگی پوست و بالا رفتن سن هم انجام داد.

لیفت صورت به عنوان لیفت آخر هفته هم معروف شده است. زیرا این عمل را می توان در روز جمعه انجام داد و روز اول هفته ی بعد هم درمحل کار خود حاضر شد. لیفت آخر هفته یا همان مینی لیفت صورت به خصوص برای رفع چین و چروک های نواحی گردن و بینی توصیه می شود. در این عمل برش های ظریفی ایجاد می کنند، سپس با کمک آندوسکوپ افتادگی پوست و نواقص آن برطرف خواهد شد تا فرد ظاهر بهتری پیدا کند.

مهم ترین ضعف مینی لیفت صورت این است که نمی توان آن را برای اصلاح نواقص کل صورت به کار برد. عمل مینی لیفت صورت در بیمارانی که پس از 30 سالگی دچار افتادگی و شلی پوست شده اند انجام می شود.

عمل مینی لیفت صورت را می توان برای افرادی که حتی در سن جوانی دچار چین و چروک و افتادگی پوست صورت شده اند هم انجام داد. علت تشکیل چین و چروک های پوستی در سنین جوانی استفاده ی دراز مدت از لوازم آرایش و استرس است. عمل مینی لیفت صورت را می توا ن بدون استفاده از آندوسکوپ هم انجام داد. هرچند ممکنست لازم باشد که برش های بیشتری ایجاد شود.

به منظور کسب نتیجه ی بهتر، عمل مینی لیفت صورت را همراه با لیزر هم انجام می دهند. به طور معمول بیمار به پزشک مراجعه و درخواست خود برای انجام عمل لیفت صورت را بیان می کند. درواقع پزشک است که تصمیم می گیرد با کدام روش یا تکنیک بهترست این عمل را انجام دهد. به خصوص اگر هدف از انجام عمل مینی لیفت صورت برطرف کردن چین و چروک های صورت باشد، بسیاری از جراحان مصرف کرم ها و لیزردرمانی پیش از انجام عمل جراحی را توصیه می کنند.

حتی برخی از آن ها روش تزریق فیلر(پر کننده های پوست) و روش های دیگر را به کار می برند و سرانجام به سراغ عمل مینی لیفت صورت می روند. عمل مینی لیفت صورت به طور معمول پس از به کار گیری روش ها و تکنیک های دیگر برای رفع چین و چروک و افتادگی پوست انجام می شود. مینی لیفت صورت با لیزر هم تکنیکی کم تهاجمی است و با کمک آن می توان نشانه های پیری زود رس یا افتادگی و شلی پوست را برطرف ساخت.

عمل جراحی مینی لیفت صورت با لیزر همراه با لایه برداری شمیمیایی و برجسته سازی لب انجام می گیرد. عمل مینی لیفت صورت یک جراحی سرپایی به شمار آمده و تحت بیحسی موضعی انجام می شود. بسیاری از جراحان پلاستیک از بالابرنده ی پوست در این عمل استفاده می کنند. مدت این جراحی از یک تا دو ساعت است. برش ها در عمل مینی لیفت صورت در نواحی نزدیک گوش ها ایجاد شده و اسکار بعد از عمل هم به سختی قابل مشاهده است. در این روش بهبودی سریع تر حاصل می شود.

نظر (1)

Shahla karami
Shahla karami کاربر
پست شده در تاریخ 2 تیر 1397
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما من دوست دارم عکسهای قبل و بعد از. افتادن پلک و مینی لیفتینگ را ببینم لطفاً میتوانید چند نمونه برایم ارسال بفرمایید ممنون از لطف شما

نظر خود را بیان کنید

!
!
کاربر گرامی ،
ایمیل شما بعد از انتشار نمایش داده نمی شود

درخواست نوبت آنلاین

بیخیال